Elastyczność, Profesjonalizm i Kompleksowość

Stolarka okienno-drzwiowa

Firma TRADEM oferuje swoim Klientom szeroki asortyment okien i drzwi w szerokiej gamie kolorów i indywidualnych wymiarach oraz w różnych wariantach materiałowych: PCV, drewnianych, drewniano-aluminiowych i aluminiowych. Klientom mamy również do zaproponowania nietypowe rozwiązania stolarki okiennej dedykowanej na rynki zagraniczne. Oferujemy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji.

OKNA:

Okna PCV:

 

5-komorowy profil ramy oraz skrzydła okna PCV wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A o głębokości zabudowy 70 mm z węższym o 32% ruchomym słupkiem z symetrycznie umieszczoną klamką aluminiową oraz z grubością szklenia do 36 mm. W standardzie jednokomorowy pakiet szybowy z możliwością zastosowania pakietu trzy- i czteroszybowego oraz szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, antywłamaniowych, przeciwsłonecznych.

 

7-komorowy profil ramy oraz skrzydła okna PCV wykonany wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A o głębokości zabudowy 82 mm oraz z grubością szklenia do 48 mm. W standardzie jednokomorowy pakiet szybowy z możliwością zastosowania pakietu trzy- i czteroszybowego oraz szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, antywłamaniowych, przeciwsłonecznych.

 

Okna drewnianie:

 

Profil okna drewnianego o trzech głębokościach zabudowy: 68 mm, 78 mm i 88 mm w trzech gatunkach drewna w trzy lub czterowarstwowej kantówce litej: meranti 450+, sosna oraz modrzew. Dodatkowe uszczelnienie wewnętrzne – 78 mm i 88 mm. Możliwość zastosowania niskiego progu oraz szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, antywłamaniowych, przeciwsłonecznych.

 

Okna drewniano-aluminiowe:

 

Profil okna drewniano-aluminiowego o trzech głębokościach zabudowy: 68 mm, 78 mm i 88 mm w trzech gatunkach drewna trzy- lub czterowarstwowej kantówce litej: meranti 450+, sosna i modrzew. W standardzie pakiet dwuszybowy o grubości 24 mm z możliwością zastosowania pakietów dwu-, trzy – i czteroszybowych oraz szyb o podwyższonej izolacyjności akustycznej, hartowanych, antywłamaniowych, przeciwsłonecznych w różnorodnych opcjach kolorystycznych.

 

Okna aluminiowe:

 

Profil okna aluminiowego o głębokości zabudowy 45 mm (ościeżnica) i 24 mm (skrzydło)z pakietem szybowym do 24 mm służące do wykonywania zabudowy zewnętrznej i wewnętrznej nie wymagających izolacji termicznej elementów zabudowy zewnętrznej i wewnętrznej.

 

Profile aluminiowe okna o budowie trójkomorowej w palecie kolorów RAL o głębokości zabudowy: 70 mm (ościeżnica) i 79 mm (skrzydło) z przegrodą termiczną wykonaną z polamidu wzmocnionego włóknami szklanymi i zastosowaniu specjalnych wkładów izolujących wewnątrz kształtowników oraz przestrzeni podszybowej z pakietami szybowymi do 50 mm, służące do wykonywania zabudowy zewnętrznej wymagających izolacji termicznej i nietermicznej.

 

Okna skandynawskie:

 

System ten został zaprojektowany z myślą o rynku skandynawskim i północnoniemieckim. Okna tego typu otwierają się na zewnątrz. Są one bardzo szczelne, ponieważ skrzydło jest dociskane siłą wiatru, a nie wpychane do wewnątrz.

 

DRZWI:

Drzwi PCV:

 

Profil ramy oraz skrzydła drzwi PCV wykonanych wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A o głębokości 70 mm. W standardzie próg aluminiowy z przegrodą termiczną ograniczającą straty ciepła. W standardzie pakiet szybowy jednokomorowy z możliwością zastosowania pakietu trzyszybowego. System podwójnego uszczelnienia (zewnętrzne i wewnętrzne).

 

7- komorowy profil ramy oraz 5- komorowy profil skrzydła drzwi PCV wykonanych wyłącznie z materiału pierwotnego w klasie A o głębokości 82 mm z max. grubością szklenia do 48 mm. potrójnego uszczelnienia (zewnętrzne, wewnętrzne i centralne).

 

Drzwi drewniane:

 

Profil zabudowy drzwi drewnianych 68 mm w trzech gatunkach drewna w trzywarstwowej kantówce litej: 450+ marenti, sosna i modrzew z pakietem szybowym o maksymalnej grubości 32 mm.

 

Drzwi aluminiowe:

Profil aluminiowy o zabudowie 45 mm (ościeżnica) i 45 mm (skrzydło) w dostępnym pakiecie szybowym do 24 mm.

 

Trójkomorowy profil aluminiowy o głębokości konstrukcyjnej kształtowników drzwi wynoszącej 70 mm z przegrodą termiczną wykonaną z polamidu wzmocnionego włóknem szklanym i zastosowaniu specjalnych wkładów izolujących wewnątrz kształtowników oraz w przestrzeni podszybowej z pakietem szybowym dostępnym do 50 mm.

 

Termicznie izolowany profil aluminiowy o głębokości 78 mm, stanowiący barierę przeciwogniową i dymoszczelną.

 

Drzwi podnoszono-przesuwne HS:

 

Profil systemu drzwi przesuwnych HS izolowanych termicznie. Wszystkie profile tego systemu są trójkomorowe, o szerokości ościeżnicy 99 mm lub 155 mm i szerokości skrzydła 43 mm. Możliwość zastosowania kombinacji dwu-, trzy-cztero- i sześcioelementowych na bazie ościeżnicy dwu- i trójtorowej. System ten wykorzystywany jest do zabudowy tarasów, werand, ogrodów zimowych i patio.

 

Profil systemu drzwi przesuwnych HS z możliwością zastosowania okuć podnoszono-przesuwnych. System ten wykorzystywany jest do zabudowy tarasów, werand, ogrodów zimowych i patio.

 

Profil systemu drzwi przesuwnych HS izolowanych termicznie. Wszystkie profile tego systemu są trójkomorowe, o szerokości ościeżnicy 116 mm (2 tory) lub 181 mm (3 tory) i szerokości skrzydła 51 mm. Możliwość zastosowania kombinacji dwu-, trzy-, cztero- i sześcioelementowych na bazie ościeżnicy dwu- i trójtorowej.

 

Profil dwutorowego systemu przesuwnego HS o podwyższonej izolacyjności termicznej. Ościeżnice tego systemu mają głębokość 153 mm i szerokość 64 mm, zaś skrzydło ma głębokość 67 mm i szerokość 100 mm.

 

Profil systemu drzwi przesuwnych HS izolowanych termicznie. Profil ościeżnicy jest trójkomorowy, zaś skrzydła posiadają profil jednokomorowy. System ten jest wykorzystywany w drzwiach przesuwnych dwu-, trzy-, cztero- i sześciokwaterowych.

 

Profil systemu drzwi przesuwnych HS wewnętrznych. Profile nie posiadają izolacji termicznej. W systemie tym istnieje możliwość stosowania ościeżnic dwutorowych (51/59 mm) lub trójtorowych (99/103.5 mm).

ODWIEDŹ NAS

Tradem Sp. zo.o.
Ul. Aleje Jerozolimskie 125/127 lok. 505
02-017 Warszawa

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

email: biuro@tradem.pl

 

Tradem-konstrukcje
Wszelkie prawa zastrzeżone.
© 2016 tradem.pl
Wykonanie: WebReklama.pl